Producenci

TI, brzytwa 6/8, heban, Hollow Ground, złocona Mouette

Thiers Issard, Francja

Piękna brzytwa 6/8 z zaokrąglonym czołem, na ostrzu logo Hollow Ground z motywem latarni morskiej, złocona 24-k, rączką z prawdziwego hebanu. Doskonale wyprofilowana, bardzo ostra. Brzytwa posiada najlepszej jakości ostrze polerowane na lustro.

Więcej szczegółów

1 080,00 zł brutto

SING-6/8-188-EB

Stan: Tego produktu brak w magazynie

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

30 inne produkty z tej samej kategorii:

Piękna brzytwa 6/8 z zaokrąglonym czołem, na ostrzu logo Hollow Ground z motywem latarni morskiej, rączką z prawdziwego hebanu. Doskonale wyprofilowana, bardzo ostra. Brzytwa posiada najlepszej jakości ostrze polerowane na lustro.

Brzytwa wykonana z najwyższej jakości historycznej stali węglowej, perfekcyjnie wyprofilowanej. Ostrze doskonale wypolerowane i wyważone. Rączka z czarnego rogu bawolego, perfekcyjnie uformowana, doskonale dopasowuje się do dłoni. Ostrze brzytwy wykonane ze stali węglowej CARBONSONG C135. Najwyższej jakości stal CARBONSONG C135 zawiera aż 1,35% węgla - to ultra-high carbon steel - ekstremalnie mocna i wytrzymała stal. Dla porównania stal, z której w Japonii robione są miecze samurajskie zawiera od 1.4% do 1.6% węgla. Prawdziwe cacuszko.

Do brzytwy dodajemy eleganckie skórzane firmowe etui Thiers Issarda.

Widoczne na zdjęciu akcesoria do zakupienia osobno.

Wysyłka kurierem gratis.

• Szerokość ostrza 6/8
  • Rodzaj stali stal węglowa
  • Czoło brzytwy zaokrąglone
  • Wklęsłość ostrza 1/1
  • Materiał wykonania drewno egzotyczne
  • Kolor uchwytu czarny

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Koszyk Realizuj zamówienie