Producenci

TI, brzytwa 6/8 jasny róg MOUETTE

Thiers Issard, Francja

Piękna brzytwa 6/8 z zaokrąglonym czołem, na ostrzu logo „MOUETTE” (czyli latarnia morska) wykonane z 24-k złota z rączką z jasnego rogu bawolego. Doskonale wyprofilowana, bardzo ostra. Brzytwa posiada najlepszej jakości ostrze polerowane na lustro. Prostota lśniącego ostrza zakończona pięknym zaokrąglonym czołem i to wszystko w prawdziwym jasnym rogu bawolim.

Więcej szczegółów

1 180,00 zł brutto

SING-6/8-188-CB

28 inne produkty z tej samej kategorii:

Piękna brzytwa 6/8 z zaokrąglonym czołem, na ostrzu logo „MOUETTE” (czyli latarnia morska)  wykonane z 24-k złota potwierdza, że jest to model bezkonkurencyjny, z rączką z jasnego rogu bawolego. Doskonale wyprofilowana, bardzo ostra. Brzytwa posiada najlepszej jakości ostrze polerowane na lustro. Prostota lśniącego ostrza zakończona pięknym zaokrąglonym czołem i to wszystko w prawdziwym jasnym rogu bawolim.

Na ostrzu tradycyjne logo Thiers Issarda przedstawiające latarnię morską. Logo tłoczone z 24-k złota nadaje brzytwie unikalny charakter.

Uniwersalny rozmiar 6/8 oraz piękne wyprofilowanie sprawiają, że brzytwa bezproblemowo będzie współpracować z każdym, nawet początkującym użytkownikiem. Doskonale poradzi sobie z każdym zarostem.

Brzytwa wykonana z najwyższej jakości historycznej stali węglowej, perfekcyjnie wyprofilowanej. Ostrze doskonale wypolerowane i wyważone. Rączka z jasnego rogu bawolego, perfekcyjnie uformowana, doskonale dopasowuje się do dłoni. Ostrze brzytwy wykonane ze stali węglowej CARBONSONG C135. Najwyższej jakości stal CARBONSONG C135 zawiera aż 1,35% węgla - to ultra-high carbon steel - ekstremalnie mocna i wytrzymała stal. Dla porównania stal, z której w Japonii robione są miecze samurajskie zawiera od 1.4% do 1.6% węgla. Prawdziwe cacuszko.

Do brzytwy dodajemy eleganckie skórzane firmowe etui Thiers Issarda. Widoczne na zdjęciu akcesoria do zakupienia osobno.

Wysyłka kurierem gratis.

• Szerokość ostrza 6/8
  • Rodzaj stali stal węglowa
  • Czoło brzytwy zaokrąglone
  • Wklęsłość ostrza 1/1
  • Materiał wykonania róg bawoli
  • Kolor uchwytu brąz ( jasny róg )